Matryca kompetencji Skillsmatrix

Dlaczego matryca KOMPETENCJI?

Wyzwanie

Aby zachować pozycję jednego z liderów branży automotive TENNECO musi zapewnić zoptymalizowane środowisko pracy w którym ludzie, sprzęt i technologia współdziałają bezproblemowo. Pracownicy polegają na odpowiednio zarządzanym i konserwowanym sprzęcie, aby osiągnąć swoje cele produkcyjne, dlatego efektywne zarządzanie zasobami jest najwyższym priorytetem dla firmy. Wcześniej TENNECO korzystało z różnych rozwiązań punktowych.

Rezultatem były nieefektywne i niespójne procesy, które utrudniały zespołom zapewnienie, że zasoby są wykorzystywane i utrzymywane w najbardziej opłacalny, zgodny i produktywny sposób.

TENNECO chciało przyjąć bardziej uproszczone i zintegrowane podejście do zarządzania produkcją, utrzymaniem ruchu i intralogistyką. Zapewniłoby to lepszą widoczność i kontrolę zasobów oraz umożliwiłoby TENNECO utrzymywanie bardzo wysokich standardów funkcjonowania procesu produkcji. 

JAK DZIAŁAMY?

CECHY SYSTEMU

FAQ - matryca kompetencji

Nie. Projektujemy nasze rozwiązania tak, by były maksymalnie proste w obsłudze. Korzystanie z systemu jest intuicyjne. Po krótkim szkoleniu użytkownik może w pełni wykorzystywać wszystkie funkcje systemu.

Za nami wiele wdrożeń. W ocenie naszych Klientów jest to niezwykle przydatne narzędzie, ze względu na czas, jaki pozwala zaoszczędzić, względem wykonywanych do tej pory „ręcznie” czynności. Oprócz tego na uwagę zasługuje fakt, istotnej redukcji błędów po wdrożeniu systemu. Oprogramowanie dostarczane jest w formie abonamentu. W każdej chwili możesz z niego zrezygnować jeśli w Twojej ocenie będzie ono nieprzydatne. Darmowy audyt przed wdrożeniem systemu pozwala na ocenę, czy rozwiązanie, będzie w Twoim przypadku skuteczne. Napisz lub zadzwoń teraz, by omówić wdrożenie dla Twojej firmy.

Twoi pracownicy już od pierwszej chwili dostrzegą korzyści związane z ułatwieniem dotychczas wykonywanych zadań. System usprawni ich pracę i spowoduje, że będą mniej narażeni na popełnianie błędów. Taka sytuacja ma miejsce u naszych Klientów, którzy już wdrożyli system SkillsMatrix i doceniają jego pomoc.

  • Możliwość automatycznego tworzenia harmonogramów w oparciu o posiadane kompetencje pracowników.
  • Wgląd w bieżące uprawnienia, licencje i certyfikaty pracowników.
  • Możliwość błyskawicznego filtrowania danych dotyczących uprawnień i kompetencji pracowników.
  • Szybką informację nt. kończących się uprawnień, braku kompetencji, konieczności zatrudnienia itd.

W efekcie będziesz mógł lepiej i sprawniej zarządzać swoimi zasobami, co spowoduje obniżenie kosztów, poprawę organiacji i bezpieczeństwa pracy.

Nie. System może z powodzeniem być wykorzystywany przez organizację reprezentujące dowolną branżę, gdzie zatrudnieni pracownicy posiadają zróżnicowane uprawnienia i kompetencje, a optymalne zarządzanie tymi zasobami może spowodować usprawnienie działalności.

matryca kompetencji - lepsze zarządzanie zasobami

matryca kompetencji

Skorzystaj z darmowej wyceny

Nasi specjaliści wycenią za darmo koszt wdrążenia systemu Signalo w Twojej firmie

Skorzystaj

Umów spotkanie z konsultantem

Oferujemy telefoniczne spotkania z konsultantami aby odpowiedzieć na wszystkie pytania

Umów spotkanie

Numbers Speak For Themselves

Take Your Goods Anywhere Safely And In Time

Delivery Packages
0%
Countries Covered
0%
Satisfied Clients
0%
Tons of Goods
0%