Case Study

Signalo

TENNECO

Zobacz, jak wprowadzenie naszych systemów informatycznych wpłynęło na wyniki osiągane przez Tenneco.

tenneco
Case study
wyzwanie

Wyzwanie

Redukcja kosztów,
usprawnienie komunikacji,
niwelowanie strat produkcyjnych.

transformacja

Transformacja

Partnerstwo z SIGNALO polegające na implementacji szeregu autorskich systemów.

Rezultaty

Rezultaty

Wzrost wydajności
Optymalizacja wykorzystania zasobów
Redukcja kosztów

wyzwanie

Wyzwanie

Signalo

Aby zachować pozycję jednego z liderów branży automotive TENNECO musi zapewnić zoptymalizowane środowisko pracy w którym ludzie, sprzęt i technologia współdziałają bezproblemowo. Pracownicy polegają na odpowiednio zarządzanym i konserwowanym sprzęcie, aby osiągnąć swoje cele produkcyjne, dlatego efektywne zarządzanie zasobami jest najwyższym priorytetem dla firmy. Wcześniej TENNECO korzystało z różnych rozwiązań punktowych.

Rezultatem były nieefektywne i niespójne procesy, które utrudniały zespołom zapewnienie, że zasoby są wykorzystywane i utrzymywane w najbardziej opłacalny, zgodny i produktywny sposób.

TENNECO chciało przyjąć bardziej uproszczone i zintegrowane podejście do zarządzania produkcją, utrzymaniem ruchu i intralogistyką. Zapewniłoby to lepszą widoczność i kontrolę zasobów oraz umożliwiłoby TENNECO utrzymywanie bardzo wysokich standardów funkcjonowania procesu produkcji.

transformacja

Transformacja

Signalo
IPAS

Na podstawie wykazanych potrzeb SIGNALO skonfigurowało autorskie systemy FORKFLEET i SKILLSMATRIX, oraz dostarczyło sprzęt komunikacyjny (tablety stanowiskowe, tablety wózkowe, tablice informacyjne).

Systemy IT dla produkcji

Dzięki temu liderzy i pracownicy uzyskali dostęp do danych o awariach i wezwaniach w czasie rzeczywistym, co pozwoliło ograniczyć czasy dostaw intralogistycznych, interwencji liderów oraz działu utrzymania ruchu.

ikona

SIGNALO skonfigurowało też odpowiednie, dostępne z poziomu WWW panele administracyjne gdzie znajdują się funkcjonalności zaawansowanego raportowania pomagające podejmować decyzje optymalizacyjne.

systemy IT dla produkcji

SKILLSMATRIX pozwolił na bieżące monitorowanie umiejętności pracowników, planowanie szkoleń i obsady maszyn.

Rezultaty

Rezultaty

Signalo
Systemy IT dla produkcji

Redukcja czasów

Przestojów maszyn
Wezwań służb
Realizacji dostaw
Detekcji błędów

Systemy IT dla produkcji

Wzrost

Wydajności
Orientacji sytuacyjnej
Świadomości problemów

TENNECO poprawiło widoczność i kontrolę zasobów przedsiębiorstwa, pomagając zespołom pracować bardziej efektywnie. Z jednego punktu kontroli ludzie mogą dokładnie zobaczyć, jakie awarie mają miejsce, gdzie występują i ile zajmuje ich usunięcie. Pracownicy otrzymują jasne komunikaty dotyczące aktualnych zadań a ich postępy są monitorowane i oceniane na podstawie merytorycznych wytycznych.

Kompleksowe śledzenie procesów i wiarygodne wskaźniki umożliwiają zespołom podejmowanie bardziej świadomych decyzji w zakresie planowania konserwacji, świadczenia usług, budżetów, zatrudniania i nie tylko.

Na przykład, jeśli chodzi o zlecenia pracy, przełożeni mogą teraz zobaczyć, ile mają otwartych zleceń pracy, które zlecenia są aktualnie przetwarzane, które są w kolejce lub przeglądane i tak dalej. Mogą również przeglądać wskaźniki, takie jak czas potrzebny na wykonanie różnych typów zleceń pracy, czy istnieją obszary, w których niektóre zlecenia są opóźnione lub czy przetwarza się więcej zleceń w określonych porach roku.

Dzięki tego rodzaju wglądowi zespół zarządzający przedsiębiorstwa może łatwiej identyfikować obszary wymagające poprawy, lepiej wykorzystywać istniejące zasoby i dokładniej prognozować przyszłe zapotrzebowanie.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Signalo

Nie trać czasu na nieefektywne rozwiązania! Skorzystaj z naszej darmowej konsultacji i przekonaj się, jak nasze oprogramowanie może przełożyć się na wzrost efektywności Twojej firmy. Daj nam szansę udowodnienia Ci, że innowacyjne rozwiązania to klucz do sukcesu w Twojej branży. Zarezerwuj już teraz swoją bezpłatną konsultację i przyspiesz rozwój Twojego biznesu!

SYSTEMY IT DLA PRODUKCJI

Signalo

Kliknij i przejdź do opisu rozwiązania.

Zaufały nam innowacyjne firmy z całego świata

Signalo