INTELIGENTNA SZAFA NARZĘDZIOWA

Zwiększ swoją produktywność z naszą automatyczną szafą narzędziową! Najnowsza technologia dla zwiększenia Twojej wydajności i redukcji kosztów.

szafa narzedziowa

AUTOMATYCZNA SZAFA NARZĘDZIOWA

Czy masz podobne wyzwania?

AUTOMATYCZNA SZAFA NARZĘDZIOWA

NAJLEPSZE ROZWIAZANIE PROBLEMÓW Z NARZĘDZIAMI

JAK TO DZIAŁA?

Dzięki zamontowanemu na stałe tabletowi możliwy jest szybki i łatwy dostęp do szafy przez uprawnione osoby. Na tablecie wybieramy narzędzia z listy i dodajemy je do swojego konta. 

Po wyciągnięciu narzędzi z szafy system obciąża konto użytkownika pobranym sprzętem. Wszystko jest widoczne i przejrzyste dla uprawnionego nadzorcy, po zalogowaniu do webserwisu na dowolnym urządzeniu.

System na bieżąco dostarcza informacji ile i jakie narzędzia zostały pobrane, kto je pobrał i kiedy.

Nadzorca ma możliwość ustawienia dostępów do konkretnych narzędzi przez konkretne osoby z załogi. Oznacza to, że dostęp do narzędzi może być na przykład ograniczony dla wybranej grupy osób. 

AUTOMATYCZNA SZAFA NARZĘDZIOWA

POZNAJ KORZYŚCI

Zwiększenie efektywności i produktywności

Automatyczna szafa umożliwia szybki i łatwy dostęp do narzędzi, skracając czas potrzebny pracownikom na ich wyszukiwanie. Dzięki temu zwiększa się ogólna efektywność pracy na produkcji.

Kontrola dostępu i zwiększenie bezpieczeństwa

Możliwość ustawienia ograniczeń dostępu do określonych narzędzi dla wybranych pracowników zapewnia, że tylko upoważnione osoby mogą je pobierać. To zwiększa bezpieczeństwo i pomaga w zachowaniu porządku w miejscu pracy.

Dokładna statystyka i śledzenie użytkowania

System gromadzi dane na temat tego, kto i kiedy pobrał dane narzędzie, co umożliwia dokładne śledzenie użytkowania narzędzi. Te informacje mogą być wykorzystane do analizy efektywności pracy, planowania potrzeb szkoleniowych oraz optymalizacji stanów magazynowych.

Wsparcie dla utrzymania ruchu

System może pomagać w planowaniu konserwacji i serwisu narzędzi, dzięki czemu są one zawsze w dobrym stanie technicznym, co jest kluczowe dla ciągłości procesów produkcyjnych.

Zarządzanie zapasami w czasie rzeczywistym

System opomiarowania umożliwia dokładne monitorowanie zapasów narzędzi, co pomaga w zapobieganiu ich brakom i przestoju w produkcji. Przedsiębiorstwo może na bieżąco śledzić stan zapasów i dokonywać zamówień z wyprzedzeniem.

Alarmy i powiadomienia

System alarmów może informować liderów o wszelkich nieautoryzowanych próbach dostępu lub innych nieprawidłowościach, co zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa i kontroli.

Optymalizacja kosztów

Dzięki dokładnej kontroli nad zapasami i użytkowaniem narzędzi, przedsiębiorstwo może znacząco zmniejszyć marnotrawstwo i niepotrzebne wydatki na narzędzia, co przekłada się na lepszą kontrolę kosztów.

AUTOMATYCZNA SZAFA NARZĘDZIOWA

ILE TO KOSZTUJE?

Inwestycja w szafę narzędziową przeważnie zamyka się w kwocie 29.000 zł. Cena obejmuje projekt, wykonanie szafy wraz z tabletem, dostarczenie webserwisu z wybraną analizą i danymi.

Zainwestuj w profesjonalne, wygodne narzędzie, które jest źródłem porządku, oszczędności i kontroli nad zasobami.

szafa narzędziowa

Dlaczego warto współpracować z nami?

UDOKUMENTOWANE SUKCESY

Zobacz case studies, i dowiedz się, jak skutecznie nasza firma pomogła innym przedsiębiorstwom usprawnić swoje procesy. Poznaj historię wdrożeń i ich efekty w takich firmach, jak: ABB, DAYCO , TENNECO. Zainspiruj się historiami sukcesu i wykorzystaj rozwiązania, które wykorzystują liderzy w swoich branżach.

BOGATE DOŚWIADCZENIE

Posiadamy ogromne doświadczenie w optymalizacji procesów w firmach produkcyjnych w wielu sektorach: automotive, farmacja, przemysł spożywczy itp. Jesteśmy w stanie pomóc każdej firmie produkcyjnej, niezależnie od branży i lokalizacji, w poprawie efektywności, redukcji kosztów oraz optymalizacji zużycia zasobów. Świadczy o tym bogate portfolio Klientów z całego świata.

PEŁNE WSPARCIE podczas współpracy

Staramy się, by nasze rozwiązania były w pełni intuicyjne. Prosta obsługa gwarantuje komfort obsługi systemów. W razie potrzeby jednak zapewniamy odpowiednie szkolenie dla pracowników. W trakcie współpracy możesz liczyć na regularną komunikację i dostępność w razie potrzeby rozwiązania problemów. Nasz stały zespół jest do Twojej dyspozycji. Na życzenie możemy również zakodować nowe funkcjonalności lub dodać kolejne moduły.

MAKSIMUM FUNKCJONALNOŚCI

Każde z dostarczanych przez nas rozwiązań posiada szeroką skalę konfiguracji, dzięki temu, jest ściśle dostosowane do specyfiki Klienta. Na życzenie, możemy również dokonać zmian w istniejącym oprogramowaniu, zakodować dodatkowe funkcjonalności lub zintegrować rozwiązanie z innym.

OPŁACALNA INWESTYCJA

Proponujemy konkurencyjne ceny, w zamian za świadczone usługi. Najważniejsze dla nas jest, aby koszty były uzasadnione i proporcjonalne do korzyści, jakie zostaną osiągnięte dzięki wdrożeniu. Dbamy przede wszystkim o to, by Klient uzyskał szybkie efekty w postaci redukcji kosztów, a różnica pomiędzy inwestycją w abonament za świadczone usługi a kwotą oszczędności była jak największa.

PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ

Bardzo rzadko, ale zdarza nam się odradzać wdrożenie naszych rozwiązań, które po darmowym audycie, naszym zdaniem nie przyniosą oczekiwanych korzyści. Dzięki temu masz pewność że unikniesz wprowadzenia nieefektywnych rozwiązań, które mogłyby negatywnie wpłynąć na inne procesy i działania firmy. Taka selektywność w wdrażaniu rozwiązań pomaga nam utrzymać wysoki poziom satysfakcji klientów.

zaufały nam innowacyjne firmy z całego świata