Kontrola wózków widłowych

Play Video about Forkfleet

Kontrola wózków widłowych to zadanie Systemu Forkfleet, który dostarcza narzędzia zaawansowanego raportowania pozwalające podejmować bardziej świadome decyzje zarządcze.

Czy zastanawiałeś się jak w Twojej organizacji realizowana jest komunikacja i przywołania służb logistycznych?
Czy jest skuteczna? Czy jest opomiarowana? Czy spełnia swoje zadanie?

 • komunikacja  z wózkami widłowymi
 • odpowiedni przydział zadań
 • kolejkowanie, pomiar pracy
 • Telefony
 • Walkie talkie
 • Komunikaty werbalne

System przywoławczy FORKFLEET pozwala na sprawne, szybkie a przede wszystkim skuteczne wezwania logistyczne. Osiąganym celem jest sprawna kontrola wózków widłowych.

Wyzwanie

Aby zachować pozycję jednego z liderów branży automotive TENNECO musi zapewnić zoptymalizowane środowisko pracy w którym ludzie, sprzęt i technologia współdziałają bezproblemowo. Pracownicy polegają na odpowiednio zarządzanym i konserwowanym sprzęcie, aby osiągnąć swoje cele produkcyjne, dlatego efektywne zarządzanie zasobami jest najwyższym priorytetem dla firmy. Wcześniej TENNECO korzystało z różnych rozwiązań punktowych.

Rezultatem były nieefektywne i niespójne procesy, które utrudniały zespołom zapewnienie, że zasoby są wykorzystywane i utrzymywane w najbardziej opłacalny, zgodny i produktywny sposób.

TENNECO chciało przyjąć bardziej uproszczone i zintegrowane podejście do zarządzania produkcją, utrzymaniem ruchu i intralogistyką. Zapewniłoby to lepszą widoczność i kontrolę zasobów oraz umożliwiłoby TENNECO utrzymywanie bardzo wysokich standardów funkcjonowania procesu produkcji. 

Play Video about forkfleet

Co potrafimy?

system na wózki widłowe

Nie, obsługa systemu jest banalnie prosta zarówno dla operatorów, jak i dla liderów. Wszystkie funkcje są intuicyjne, dlatego po krótkim przeszkoleniu, możemy natychmiast, czerpać korzyści z działania systemu. Dodatkowo operatorzy mogą wybrać swój język natywny jako domyślny dla wyświetlanych komunikatów. W przypadku zatrudnionych obcokrajowców jest to rozwiązanie idealne.

Jak wynika z naszych doświadczeń, pracownicy cenią sobie mozliwość korzystania z systemu. Powodem takiej sytuacji jest fakt, że wpływa on zdecydowanie na poprawę oraganizacji i komfortu ich pracy.

Nie. Wdrożenie systemu odbywa się w sposób błyskawiczny i nie wymaga przerwy w pracy magazynu.

Tak. W przypadku pojawienia się nowych operatorów i wózków niezwłocznie dostarczamy niezbędny sprzęt i automatycznie dodajemy ich do systemu.

Na 100% TAK. Standardowo przeprowadzamy wstępny, darmowy audyt. Pozwala on ocenić, czy w Twoim konkretnym przypadku system się sprawdzi. Jeśli mamy wątpliwości, odradzamy wdrożenie. Źródłem rozwoju naszej firmy są zadowoleni Klienci. To oni rekomendują nasze rozwiązania kolejnym użytkownikom. Dbamy więc szczególnie o to, by w każdym przypadku wdrożenie odniosło wymierne korzyści. W każdej chwili możesz również zrezygnować z usługi i nie płacić dalej abonamentu. Biorąc pod uwagę nasze ogromne doświadczenie, możesz być pewien, że albo osiągniesz korzyści, albo odradzimy Ci wdrożenie systemu. Zadzwoń lub napisz do nas, by zamówić bezpłatny audyt.

Masz pytania? Napisz do nas

Chcesz porozmawiać o systemach optymalizacji w Twojej firmie? Napisz lub zadzwoń do nas. Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Najważniejsze cechy:

 • Mobilność i łatwość instalacji

  System obsługujemy z poziomu tabletu który instalujemy na wózku widłowym czy dowolnym innym sprzęcie – wystarczy zapewnić zasilanie i gotowe. Tablet jest zabezpieczony odpowiednią obudową o przemysłowej klasie odporności.

 • Komunikaty dostosowane do twoich potrzeb

  Całe drzewo powiadomień konfigurujemy tak jak potrzebujesz a zmiana jest możliwa w dowolnym momencie.

 • Bezpieczeństwo

  Łączność odbywa się wyłącznie przez GSM (system nie korzysta z sieci zakładowych), dzięki czemu jest niezależny i precyzyjny.

 • Możliwość rozbudowy

  Pełna kompatybilność z pozostałymi składowymi systemu MES SIGNALO

 • Niskie koszty wdrożenia

  Oferujemy rozwiązania „szyte na miarę” Wszystkie funkcje dobieramy do potrzeb klienta oraz specyfiki firmy. Dzięki temu dostaniesz to co potrzebujesz i zapłacisz tyle ile trzeba, a nie więcej.  Co więcej, proponujemy system abonamentowy, z którego możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Jeśli chcesz poznać cenę skontaktuj się z nami.

 • Prosty montaż, wygodne użytkowanie, pełna kontrola wózków widłowych

  Prosty i jasny abonament który możesz wypowiedzieć w dowolnym momencie. Szybki, prosty i stabliny montaż. 

Skorzystaj z darmowej wyceny

Nasi specjaliści wycenią za darmo koszt wdrożenia systemu Signalo w Twojej firmie

Skorzystaj

UMów spotkanie z konsultantem

Proponujemy spotkania z konsultantami aby odpowiedzieć na wszystkie pytania

Umów spotkanie

Numbers Speak For Themselves

Take Your Goods Anywhere Safely And In Time

Delivery Packages
0%
Countries Covered
0%
Satisfied Clients
0%
Tons of Goods
0%