SYSTEMY IT DLA PRZEMYSŁU

Nasz zespół tworzą

EKSPERCI

Jesteśmy twórcami wielu nieszablonowych, innowacyjnych rozwiązań informatycznych przyczyniających się do optymalizacji procesów oraz obniżenia kosztów produkcji i intralogistyki. Łączymy naszą znajomość technologii z wiedzą dotyczącą elektroniki, budowy maszyn i programowania.

PREKURSORZY

Dzięki stałemu, profesjonalnemu zespołowi inżynierów wdrażamy zarówno na rynek Polski jak i zagraniczny systemy będące przełomowymi w swoich dziedzinach.

PASJONACI

Nasz zespół tworzą m.in. programiści, konstruktorzy, specjaliści lean managment, ekonomiści i pojektanci. Staramy się tak zarządzać naszymi przedsięwzięciami, by jak najlepiej wykorzystać entuzjazm w realizowaniu pasji pełnym zapału i zaangażowania zdolnym specjalistom.

PROFESJONALIŚCI

Przeprowadziliśmy wiele wdrożeń w Polsce oraz w krajach UE, dzięki którym obniżamy koszty produkcji i intralogistyki. Wśród naszych Klientów znajdują się m.in. takie firmy jak: ABB, AMAZON,  ALUPROF, JMB, KAUTEX-TEXTRON, NIKE, SHILOH, SAINT GOBAIN, KNAUF, TENNECO, DAYCO, EDF.

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcesz porozmawiać o optymalizacji w Twojej firmie? Napisz lub zadzwoń do nas. Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednie narzędzie dla Twojego biznesu. Wspólnie zbudujemy sukces Twojej firmy.

Systemy optymalizacji produkcji
i magazynów - cechy

System optymalizacji produkcji i magazynów - korzyści