Masz pytania?
Napisz do nas

Chcesz porozmawiać o systemach optymalizacji w Twojej firmie? Napisz lub zadzwoń do nas. Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Signalo - systemy IT dla przemysłu

Jesteśmy twórcami wielu nieszablonowych, innowacyjnych rozwiązań informatycznych przyczyniających się do optymalizacji procesów oraz obniżenia kosztów produkcji i intralogistyki. Łączymy naszą znajomość technologii z wiedzą dotyczącą elektroniki, budowy maszyn i programowania.

Nasz zespół tworzą m.in. programiści, konstruktorzy, projektanci i montażyści. Staramy się tak zarządzać naszymi przedsięwzięciami, by jak najlepiej wykorzystać entuzjazm w realizowaniu pasji pełnym zapału i zaangażowania zdolnym specjalistom.

Dzięki stałemu, profesjonalnemu zespołowi inżynierów wdrażamy zarówno na rynek Polski jak i zagraniczny systemy będące przełomowymi w swoich dziedzinach.

Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt wdrożeń w Polsce oraz w krajach UE, dzięki którym obniżamy koszty produkcji i intralogistyki. Wśród naszych Klientów znajdują się m.in. takie firmy jak: ABB, AMAZON,  ALUPROF, JMB, KAUTEX-TEXTRON, NIKE, SHILOH, SAINT GOBAIN, KNAUF, TENNECO, DAYCO, EDF.

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcesz porozmawiać o optymalizacji w Twojej firmie? Napisz lub zadzwoń do nas. Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednie narzędzie dla Twojego biznesu.

Systemy optymalizacji produkcji i magazynów - cechy

System optymalizacji produkcji i magazynów - korzyści

Numbers Speak For Themselves

Take Your Goods Anywhere Safely And In Time

Delivery Packages
0%
Countries Covered
0%
Satisfied Clients
0%
Tons of Goods
0%