Masz pytania?
Napisz do nas
Chcesz porozmawiać o systemach optymalizacji w Twojej firmie? Napisz lub zadzwoń do nas. Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twojego biznesu.
Signalo - systemy IT dla przemysłu
Jesteśmy twórcami wielu nieszablonowych, innowacyjnych rozwiązań informatycznych przyczyniających się do optymalizacji procesów oraz obniżenia kosztów produkcji i intralogistyki. Łączymy naszą znajomość technologii z wiedzą dotyczącą elektroniki, budowy maszyn i programowania.
Nasz zespół tworzą m.in. programiści, konstruktorzy, projektanci i montażyści. Staramy się tak zarządzać naszymi przedsięwzięciami, by jak najlepiej wykorzystać entuzjazm w realizowaniu pasji pełnym zapału i zaangażowania zdolnym specjalistom.
Dzięki stałemu, profesjonalnemu zespołowi inżynierów wdrażamy zarówno na rynek Polski jak i zagraniczny systemy będące przełomowymi w swoich dziedzinach.
Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt wdrożeń w Polsce oraz w krajach UE, dzięki którym obniżamy koszty produkcji i intralogistyki. Wśród naszych Klientów znajdują się m.in. takie firmy jak: ABB, AMAZON, ALUPROF, JMB, KAUTEX-TEXTRON, NIKE, SHILOH, SAINT GOBAIN, KNAUF, TENNECO, DAYCO, EDF.
Masz pytania? Napisz do nas!
Chcesz porozmawiać o optymalizacji w Twojej firmie? Napisz lub zadzwoń do nas. Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednie narzędzie dla Twojego biznesu.
Oprogramowanie dla produkcji i magazynów
Systemy optymalizacji produkcji i magazynów - cechy
- Niezależność od systemów teleinformatycznych przedsiębiorstwa – komunikacja via GSM
- Niezawodność, prosta budowa i montaż
- Szybka adaptacja do wszelkich zmian – zdalny przesył informacji
- Możliwość przystosowania do indywidualnych potrzeb – jesteśmy projektantami i wykonawcami wszystkich elementów oprogramowania oraz większości sprzętu
- Intuicyjna obsługa i przejrzysta wizualizacja zdarzeń i informacji
- Wybór dowolnej formy powiadomień i raportów (dashboard online, email, sms)
System optymalizacji produkcji i magazynów - korzyści
- Kompletna informacja o czasie i powodach przestojów
- Usprawnienie powiadamiania poszczególnych służb
-
Analiza problemów
produkcyjnych
- Wzrost wydajności
- Zdyscyplinowanie służb
- Poprawa jakości produktów
