Nasza misja

Signalo

Naszą misją jest tworzenie systemów informatycznych, które pomagają rozwiązywać problemy w firmach produkcyjnych i magazynach. Wprowadzamy technologię tam, gdzie może ona zoptymalizować procesy.

systemy it dla magazynow

Systemy IT dla produkcji

Nasz zespół tworzą

Signalo

Eksperci

Jesteśmy twórcami wielu nieszablonowych, innowacyjnych rozwiązań informatycznych przyczyniających się do optymalizacji procesów oraz obniżenia kosztów produkcji i intralogistyki. Łączymy naszą znajomość technologii z wiedzą dotyczącą elektroniki, budowy maszyn i programowania.

Prekursorzy

Dzięki stałemu, profesjonalnemu zespołowi inżynierów wdrażamy zarówno na rynek Polski jak i zagraniczny systemy będące przełomowymi w swoich dziedzinach.

Pasjonaci

Nasz zespół tworzą m.in. programiści, konstruktorzy, specjaliści lean managment, ekonomiści i pojektanci. Staramy się tak zarządzać naszymi przedsięwzięciami, by jak najlepiej wykorzystać entuzjazm w realizowaniu pasji pełnym zapału i zaangażowania zdolnym specjalistom.

Profesjonaliści

Przeprowadziliśmy wiele wdrożeń w Polsce oraz w krajach UE, dzięki którym obniżamy koszty produkcji i intralogistyki. Wśród naszych Klientów znajdują się m.in. takie firmy jak: ABB, CARLSBERG,  IKEA, ALUPROF, JMB, KAUTEX-TEXTRON, NIKE, SHILOH, SAINT GOBAIN, KNAUF, TENNECO, DAYCO, EDF.

Bezpłatna Konsultacja

Signalo

Nie trać czasu na nieefektywne rozwiązania! Skorzystaj z naszej darmowej konsultacji i przekonaj się, jak nasze oprogramowanie może przełożyć się na wzrost efektywności Twojej firmy. Daj nam szansę udowodnienia Ci, że innowacyjne rozwiązania to klucz do sukcesu w Twojej branży. Zarezerwuj już teraz swoją bezpłatną konsultację i przyspiesz rozwój Twojego biznesu!

Systemy IT dla produkcji

Signalo

Kliknij i przejdź do opisu.

IPAS

FORKFLEET

Zarządzanie wózkami widłowymi.

ikona

CMMS

System zarządzania utrzymaniem ruchu.

ikona

CLUER

System zbierania sugestii pracowniczych.

INTELIGENTNA SZAFA

Automatyczna, inteligentna szafa narzędziowa.

Systemy IT dla produkcji

SKILLSMATRIX

Matryca kompetencji.

systemy IT dla produkcji

XSAVERIO

System monitorowania zużycia energii.

systemy IT dla produkcji

INTELEKTA

Instrukcje stanowiskowe i BHP.

Systemy IT dla produkcji

SIGNALO SAFETY

Nowoczesne systemy poprawy bezpieczeństwa.

Systemy IT dla produkcji

Cechy

Signalo

Systemy IT dla przemysłu

Zastosowania

Signalo

CASE STUDY

Zobacz jak pomogliśmy innym

Signalo

Zaufały nam innowacyjne firmy z całego świata

Signalo