signalo logo
Andon

System ANDON

System Andon służy przede wszystkim do usprawnienia procesu produkcji. Umożliwia on automatycznie wykrywanie nieprawidłowości produkcji i natychmiastową, prostą komunikację awarii na produkcji przez pracownika przy pomocy przycisku. Dzięki systemowi monitorowanie awarii na produkcji odbywa się niezwłocznie, gdyż jest sygnalizowane (wyświetlanie na ekranie, sygnał dźwiękowy) błyskawicznie na urządzeniach odpowiednich osób z załogi. Mobilny system ANDON usprawnia reakcję na zaistniały problem. W przypadku braku reakcji, system może kierować powiadomienie do kolejnej osoby. MOBILNY SYSTEM ANDON NA TABLETY usprawnia komunikację pomiędzy produkcją a służbami nadzoru i wsparcia.

System Andon

REDUKCJA KOSZTÓW W FIRMIE PRODUKCYJNEJ

  • Celem systemu Andon jest usprawnienie procesów oraz efektywna optymalizacja kosztów produkcji. Jednym z elementów wpływających na realizację tego celu jest wprowadzenie skutecznej i szybkiej komunikacji na linii: produkcja – logistyka – służby wsparcia i kontroli.
  • Zaoszczędź nawet 40 tysięcy miesięcznie wdrażając mobilny system ANDON firmy Signalo. Dzięki systemowi Andon mamy wpływ na zmniejszenie kosztów produkcji, co przyczynia się do osiągniecia lepszych wyników finansowych firmy.
  • System Andon od Signalo optymalizujący koszty produkcji, pozwala oszczędzać pieniądze, dzięki eliminowaniu przestojów produkcyjnych oraz kontroli produkcji. Tworzymy nowoczesne rozwiązania dla przemysłu.

Usprawnienie pracy między stanowiskami produkcyjnymi

Usprawnienie komunikacji między stanowiskami pracy a służbami, gwarantuje zwiększenie wydajności procesu produkcji i stały, zdalny dostęp do danych.

Sprawny system wózków widłowych

Nasze flagowe rozwiązanie – mobilny system ANDON na tablety zdaje egzamin w firmach z różnych branż operujących na terenie całej Polski i Europy. Technologia ta świetnie sprawdza się jako narzędzie monitorowania procesów przemysłowych. Jednym z jego zastosowań jest system przywoławczy wózków widłowych.

Nasi inżynierowie oferują klientom Signalo wiedzę i wieloletnie doświadczenie, zindywidualizowane podejście do każdego zlecenia oraz pomysłowość, które pomogą zoptymalizować produkcję i zredukować straty. Z naszych usług korzystają firmy produkcyjne, centra logistyczne, magazyny, a każde nowe wdrożenie wzbogaca nas o bezcenne doświadczenie, które oddajemy do dyspozycji przedsiębiorców. Zlokalizowani w centrum byłego przemysłowego serca Polski, od lat cieszymy się ich zaufaniem. 

Sprawdź mobilny system ANDON na tablety i przekonaj się, jako może zoptymalizować produkcję i zniwelować straty w Twoim zakładzie. Poznaj nasze case studies!

System Andon 4.0 - Usprawnienia produkcji

System Andon na tablety, z dedykowanym oprogramowaniem, to kompleks rozwiązań, na który składają się następujące moduły:

Maszyny i Produkcja

Moduł informowania o awarii maszyn i nieprawidłowościach na produkcji. W przypadku napotkanego problemu człowiek lub system uruchamia przekazanie informacji do odpowiednich służb. Dzięki takiemu działaniu możliwa jest skuteczna kontrola produkcji.

Wózki Widłowe

Moduł przywołania wózków widłowych działa także jako system przywoławczy wózków widłowych. Umożliwia sprecyzowanie zgłoszenia wskazując np. awarię maszyny, brak oleju czy problem z rolkami. Lokalizacja wózków widłowych to funkcja, która zapewni sprawną i optymalną ich pracę. System antykolizyjny wózków widłowych sprawi, że ich poruszanie stanie się bezpieczniejsze.

Dowolny język

System ANDON w dowolnym języku Zatrudniasz obcokrajowców? To nie problem. Dostarczamy system w odpowiednim języku. Nadanie komunikatu może odbywać się w innym języku niż jego odebranie, a tłumaczenie odbywa się automatycznie "na żywo" w trakcie przesyłania informacji.

Powiadomienia produkcyjne

Inaczej zwany modułem komunikacji produkcji. Udostępnia aż 3 rodzaje powiadomień (sms, e-mail, aplikacja). Powiadomienia kierowane są bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za dany etap procesu.

Dedykowany hardware

Dostarczamy dedykowane oprogramowanie i urządzenia. Oferujemy przygotowane z myślą o konkretnej firmie oprogramowanie wraz z tabletem ze specjalnie wzmocnioną obudową IP68. Wraz z systemem dostarczamy wysokiej jakości, odporne na zachlapania i zapylenia tablety. System każdorazowo dopasowujemy do specyfiki działalności oraz potrzeb firmy.

Raporty produkcyjne

System generuje raporty produkcyjne - zbiera i raportuje szczegółowe dane z procesu produkcyjnego, dając pełną kontrolę jakości. Wyświetla instrukcje stanowiskowe i mierzy czas pracy pracownika. Zaawansowane raportowanie precyzyjnych danych to m.in. podstawa podejmowania decyzji zapewniających redukcję kosztów.

System przywoławczy Andon

Andon umożliwi Ci przywołanie dowolnej osoby lub grupy osób. Może komunikować w sposób błyskawiczny dowolne zdarzenia lub wywoływać odpowiednie reakcje, np. podczas awarii lub innych zdarzeń, wymagających podjęcia działań. Zapewnia sprawną i przejrzystą komunikację pomiędzy Liderami, BHP, Kontrolą jakości itp.

System Andon 4.0 - Korzyści

Aplikacja webowa

Korzystasz bez instalacji, na dowolnym komputerze. Sprawnie logujesz się przez panel użytkowanika na www.

Możliwa integracja

Na Twoje życzenie możemy zintegrować oprogramowanie z innym, działającym w Twojej firmie. Można w ten sposób osiągnąć jeszcze większą efektywność.

Sprawna komunikacja

System zapewnia błyskawiczną i skuteczną komunikację pomiędzy produkcją a działem utrzymania ruchu.

Jeden pulpit - wiele modułów

Jeśli będziesz korzystał z kilku modułów Signalo (np. Forkfleet, CMMS, SkillsMatrix, Cluer, Xaverio) wystarczy Ci jednen pulpit.

Dowolny język

System możemy dostarczyć w dowolnym języku, dzięki czemu pracownicy z zagranicy będą mogli równie łatwo i skutecznie działać oraz się komunikować.

Dodatkowe funkcje

Na życzenie naszych Klientów kodujemy dodatkowe funkcje lub modyfikujemy system, tak by jak najlepiej spełniał swoje zadania.

Systemy IT dla produkcji

Z jakim wyzwaniem chciałbyś się zmierzyć?

Wartości

Poznaj korzyści współpracy

Oferujemy darmową konsultację jako pierwszy krok współpracy, dzięki któremu możesz poznać nasz model działania oraz zweryfikować nasze kompetencje w zakresie doradztwa. Dzięki temu jeszcze przed podjęciem decyzji masz poczucie, że Twoja sytuacja i problem zostały dobrze zrozumiane oraz zaproponowane rozwiązanie będzie optymalnie pasować do sytuacji w Twoim przedsiębiorstwie.

Nasze usługi (wsparcie) są ujęte w abonamencie, co nie generuje kosztów ukrytych. Abonamentowa forma rozliczeń pozwala radykalnie obniżyć próg wejścia w system i od razu móc go testować.

Jesteśmy niezależni komunikacyjnie – potrafimy rozwinąć nasz system bez zależności od działu IT klienta. Nie generujemy dodatkowej pracy dla działu IT. Obniżamy w ten sposób ryzyko wdrożenia i związanych z tym kosztów. Możliwość szybszego wdrożenia rozwiązania skutkuje szybszym uzyskaniem zwrotu z inwestycji.

Logowanie do naszych aplikacji zabezpieczone jest na wysokim poziomie, charakterystycznym dla rozwiązań bankowych. Jednocześnie proces logowania jest intuicyjny. Twoje dane są dzięki naszemu systemowi bezpieczne jak w banku.

Oferujemy wielojęzyczność naszych rozwiązań poprzez zastosowanie tłumaczenia „w locie” — każdy pracownik obsługuje aplikacje w swoim ojczystym języku. Wpływa to na zwiększenie efektywności oraz obniżenie kosztów dzięki zwiększeniu potencjalnego rynku pozyskania pracowników, oraz braku konieczności zatrudniania tłumaczy.

Nasze oprogramowanie posiada interfejs zoptymalizowany pod kątem szybkiej, łatwej, intuicyjnej obsługi, nawet przez słabo wykwalifikowanego i wykluczonego cyfrowo pracownika. Oznacza to dla Ciebie realną oszczędność czasu i kosztów szkolenia pracowników w zakresie korzystania z nowego oprogramowania. Możliwość szybkiego wdrożenia oprogramowania do użycia — krótszy okres przejścia/wdrożenia.

systemy IT dla przemyslu

Współdzielenie know-how i doświadczenia w układaniu procesów

Za nami wiele wdrożeń w największych zakładach przemysłowych w Polsce i Europie. ( Zobacz Case Studies: ABB, Dayco,Tenneco ). Nasza skuteczna praca, pozytywne opinie Klientów oraz ogromne doświadczenie są gwarancją, że współpraca z nami pozwoli osiągnąć Twoje cele w zakresie redukcji kosztów, usprawnienia procesów, poprawy organizacji pracy, wydajniejszego wykorzystania istniejących zasobów, a w efekcie lepszego wyniku finansowego.

Doradzimy Ci jak skonfigurować system na bazie wcześniejszych doświadczeń oraz know-how. Podzielimy się nasza wiedzą i doświadczeniem zdobytym na bazie setek już zrealizowanych projektów w Polsce i zagranicą.

Nie czekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi, skontaktuj się z nami. Bezpłatna konsultacja nie zobowiązuje, a pozwoli wyjaśnić jakie rozwiązania mogą skutecznie wpłynąć na usprawnienia w Twojej firmie. Zamów darmową konsultację. Zadzwonimy do Ciebie, aby przedstawić plan, jak razem zbudujemy Twój sukces!

Systemy IT dla przemyslu

Pozwoli to na oszczędność czasu i pieniędzy, wynikającą z jak najbardziej efektywnego wykorzystania systemu oraz wypracowania nowych procesów w przedsiębiorstwie, które będą prowadzić do redukcji kosztów lub zwiększenia zysku.

Zaufały nam innowacyjne firmy z całego świata

Darmowa konsultacja

Jeśli chcesz wprowadzić w swojej firmie niezawodny system i polepszyć dziejące się w niej procesy zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji.

Wyślij formularz

Dane z formularza posłużą nam wyłącznie do kontaktu z Tobą. Jak tylko je otrzymamy, zadzwonimy do Ciebie.