signalo logo
system andon

System ANDON

System Andon służy przede wszystkim do usprawnienia procesu produkcji. Umożliwia on automatycznie wykrywanie nieprawidłowości produkcji i natychmiastową, prostą komunikację awarii na produkcji przez pracownika przy pomocy przycisku. Dzięki systemowi monitorowanie awarii na produkcji odbywa się niezwłocznie, gdyż jest sygnalizowane (wyświetlanie na ekranie, sygnał dźwiękowy) błyskawicznie na urządzeniach odpowiednich osób z załogi. Mobilny system ANDON usprawnia reakcję na zaistniały problem. W przypadku braku reakcji, system może kierować powiadomienie do kolejnej osoby. MOBILNY SYSTEM ANDON NA TABLETY Usprawnia komunikację pomiędzy produkcją a służbami nadzoru i wsparcia.

System Andon

Usprawnienia produkcji

System ANDON na tablety z dedykowanym oprogramowaniem to kompleks rozwiązań, na który składa się:

 • System informowania o awarii maszyn i nieprawidłowościach na produkcji

  W przypadku napotkanego problemu człowiek lub system uruchamia przekazanie informacji do odpowiednich służb. Dzięki takiemu działaniu możliwa jest skuteczna kontrola produkcji.

 • System powiadomień produkcji (system komunikacji produkcji)

  System ANDON na tablety daje możliwości aż 3 rodzajów powiadomień (sms, e-mail, aplikacja). Powiadomienia kierowane są bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za dany etap procesu.

 • System przywołania wózków widłowych (lokalizacji wózków widłowych)

  ANDON na tablety działa także jako system przywoławczy wózków widłowych. Umożliwia sprecyzowanie zgłoszenia wskazując np. awarię maszyny, brak oleju czy problem z rolkami. Lokalizacja wózków widłowych to funkcja, która zapewni sprawną i optymalną ich pracę. System antykolizyjny wózków widłowych sprawi, że ich poruszanie stanie się bezpieczniejsze.

 • Dedykowane oprogramowanie i urządzenia

  Oferujemy przygotowane z myślą o konkretnej firmie oprogramowanie wraz z tabletem ze specjalnie wzmocnioną obudową IP68. Wraz z systemem dostarczamy wysokiej jakości, odporne na zachlapania i zapylenia tablety firmy Samsung. System każdorazowo dopasowujemy do specyfiki działalności oraz potrzeb firmy. Gwarantujemy spersonalizowane rozwiązania dla różnych branż.

 • System ANDON w dowolnym języku

  Zatrudniasz obcokrajowców? To nie problem. Dostarczamy system w odpowiednim języku. Możesz np. korzystać z systemu Andon w języku ukraińskim.

 • Zapewniamy raporty produkcyjne

  System zbiera i raportuje szczegółowe dane z procesu produkcyjnego, dając pełną kontrolę jakości. Wyświetla instrukcje stanowiskowe i mierzy czas pracy pracownika. Zaawansowane raportowanie precyzyjnych danych to m.in. podstawa podejmowania decyzji zapewniających redukcję kosztów w firmie produkcyjnej.

System Andon

REDUKCJA KOSZTÓW W FIRMIE PRODUKCYJNEJ

 • Celem systemu Andon jest efektywna optymalizacja kosztów produkcji. Jednym z elementów wpływających na realizację tego celu jest wprowadzenie skutecznej i szybkiej komunikacji na linii: produkcja – służby wsparcia i kontroli.
 • Zaoszczędź nawet 40 tysięcy miesięcznie wdrażając mobilny system ANDON firmy Signalo. Dzięki systemowi Andon mamy wpływ na zmniejszenie kosztów produkcji, co przyczynia się do nosiągniecia lepszych wyników finansowych firmy.
 • System Andon od Signalo optymalizujący koszty produkcji, pozwala oszczędzać pieniądze dzięki eliminowaniu przestojów produkcyjnych oraz kontroli produkcji. Tworzymy nowoczesne rozwiązania dla przemysłu.

Usprawnienie pracy między stanowiskami produkcyjnymi

Usprawnienie komunikacji między stanowiskami pracy a służbami, gwarantuje zwiększenie wydajności procesu produkcji i stały, zdalny dostęp do danych.

Sprawny system wózków widłowych

Nasze flagowe rozwiązanie – mobilny system ANDON na tablety zdaje egzamin w firmach z różnych branż operujących na terenie całej Polski i Europy. Technologia ta świetnie sprawdza się jako narzędzie monitorowania procesów przemysłowych. Jednym z jego zastosowań jest system przywoławczy wózków widłowych.

Nasi inżynierowie oferują klientom Signalo wiedzę i wieloletnie doświadczenie, zindywidualizowane podejście do każdego zlecenia oraz pomysłowość, które pomogą zoptymalizować produkcję i zredukować straty. Z naszych usług korzystają firmy produkcyjne, centra logistyczne, magazyny, a każde nowe wdrożenie wzbogaca nas o bezcenne doświadczenie, które oddajemy do dyspozycji przedsiębiorców. Zlokalizowani w centrum byłego przemysłowego serca Polski, od lat cieszymy się
ich zaufaniem. Sprawdź mobilny system ANDON na tablety i przekonaj się, jako może zoptymalizować produkcję i zniwelować straty w Twoim zakładzie. Skontaktuj się z nami!

Wdrożenia naszego systemu Andon doczekali się m.in. Klienci na terenie ślaska, (Katowice, Zabrze, Siemianowice Śląskie, Bytom, Tarnowskie Góry, Gliwice), Wielkopolski (Poznań), Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia), Podkarpacia (Kraśnik.)

System przywoŁawczy Andon

Andon umożliwi Ci przywołanie dowolnej osoby lub grupy osób. Może komunikować w sposób błyskawiczny dowolne zdarzenia lub wywoływać odpowiednie reakcje, np. podczas awarii lub innych zdarzeń, wymagających podjęcia działań. Zapewnia sprawną i przejrzystą komunikację pomiędzy Liderami, BHP, Kontrolą jakości itp.

System Andon 4.0 - Korzyściaplikacja webowa

Korzystasz bez instalacji, na dowolnym komputerze. Sprawnie logujesz się przez panel użytkowanika na www.możliwa integracja

Na Twoje życzenie możemy zintegrować oprogramowanie z innym, działającym w Twojej firmie. Można w ten sposób osiągnąć jeszcze większą efektywność.Sprawna komunikacja

System zapewnia błyskawiczną i skuteczną komunikację pomiędzy produkcją a działem utrzymania ruchu.Jeden pulpit - wiele modułów

Jeśli będziesz korzystał z kilku modułów Signalo (np. Forkfleet, CMMS, SkillsMatrix, Cluer, Xaverio) wystarczy Ci jednen pulpit.dowolny język

System możemy dostarczyć w dowolnym języku, dzięki czemu pracownicy z zagranicy będą mogli równie łatwo i skutecznie działać oraz się komunikować.dodatkowe funkcje

Na życzenie naszych Klientów kodujemy dodatkowe funkcje lub modyfikujemy system, tak by jak najlepiej spełniał swoje zadania.

CASE STUDY

ZOBACZ JAK POMOGLIŚMY INNYM

zaufały nam innowacyjne firmy z całego świata

Get a free quote

Our specialists will estimate for free the cost of implementing Signalo in your company

Get a free quote

Make an appointment

We offer telephone meetings with consultants to answer all questions

Make an appointment