signalo logo
production software

Kontrola produkcji

Kontrola produkcji i usprawnianie

Kontrola produkcji do obszar w jakim wspieramy przedsiębiorstwa produkcyjne udostępniając dedykowane oprogramowanie dla usprawnienia produkcji i jej kontroli. Działanie systemu ma na celu natychmiastowe sygnalizowanie problemów produkcyjnych. Zadaniem systemu jest optymalizacja procesu produkcji i wsparcie utrzymania ruchu dzięki automatycznemu gromadzeniu precyzyjnych informacji. System ANDON to system raportujący zdarzenia produkcji

Monitorowanie i raportowanie procesu produkcyjnego

Dzięki systemowi ANDON na tablety uzyskasz szczegółową analizę procesu produkcyjnego. System umożliwia również raportowanie pracy, dzięki czemu będziesz miał dostęp do wiedzy nt. realizacji zadań swoich pracowników. System wspomaga utrzymanie ruchu i skraca czas reakcji w przypadku wystąpienia awarii. To wszystko przyczynia się do redukcji kosztów produkcji i optymalizacji jej procesów.

Jak sieć przywoławcza ANDON dba o usprawnienie produkcji?

Opomiarowanie produkcji

Dzięki możliwości podłączenia się pod sterowniki maszyny, system może liczyć produkcję – między innymi kluczowe wskaźniki efektywności w systemie TMP (OEE, MTBF, MTTR i MTTF) oaz tworzyć z nich zaawansowane raporty wraz z wykresami. Ich mierzenie, przeglądanie trendów i wyciąganie z nich wniosków jest kluczowe, aby zminimalizować czas awarii, a tym samym poprawiać efektywność procesu produkcyjnego.

Bezpieczeństwo danych

Dane z systemu zapisywane są w chmurze, przez co informacje te są bezpieczne i dostępne na różnych urządzeniach, na których pracują osoby analizujące usprawnienie produkcji.

Raportowanie produkcji

Możliwe jest uzyskanie raportów cząstkowych wraz z wykresami oraz zbiorczych raportów, takich jak: raport dzienny, tygodniowy, miesięczny. To właśnie od monitorowania danych w nich zawartych zależy w dużej mierze usprawnienie produkcji.

Skuteczna kontrola produkcji dzięki systemowi ANDON

System wspomaga utrzymanie ruchu, jednocześnie skutecznie usprawniając produkcję. Skorzystaj z darmowej konsultacji.

Cechy systemu Andon od Signalo:

 • Skuteczna redukcja opóźnień w procesach

  Szybkie wysyłanie powiadomień pozwala na znaczne skrócenie przestojów w procesie produkcyjnym.

 • Rozwiązanie mobilne

  Mobilny system Andon na tablety daje większe możliwości zgłaszania i reagowania na nieprawidłowości.

 • Łączność GSM

  Łączność odbywa się wyłącznie przez GSM (system nie korzysta z sieci zakładowych), dzięki czemu jest niezależny i precyzyjny.

 • Zdalna pomoc techniczna

  W przypadku awarii oprogramowania zapewniamy zdalny dostęp do systemu i jego naprawę bez konieczności odsyłania całości. Dzięki temu zapewniamy sprawny serwis.

 • Dedykowane rozwiązanie

  Oferujemy rozwiązania „szyte na miarę” Wszystkie funkcje dobieramy do potrzeb klienta oraz specyfiki firmy. Dzięki temu dostaniesz to co potrzebujesz i zapłacisz tyle ile trzeba, a nie więcej.

 • Prosty montaż, wygodne użytkowanie

  Gwarantujemy samodzielny, łatwy montaż komponentów oraz pomoc przy instalacji sprzętu i oprogramowania.

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Nasi specjaliści bezpłatnie wycenią koszt wdrożenia Signalo w Twojej firmie

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Umów się na spotkanie

Oferujemy spotkania telefoniczne z konsultantami, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania

Umów spotkanie